o nas

Naszą pasją jest muzyka i ludzie, którzy nie potrafią bez niej żyć. Dlatego postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce ukierunkowane na indywidualne potrzeby artystów i melomanów. Każdy z Was może współtworzyć nasz Serwis, publikując swoje artykuły, dzieląc się pomysłami i własną twórczością. Za naszym pośrednictwem możecie nie tylko stworzyć własne port folio i zareklamować się w Internecie, ale również zapowiadać i recenzować koncerty i inne ciekawe wydarzenia kulturalne. Szczególnie zachęcamy pedagogów i zawodowych muzyków do współtworzenia bazy wiedzy na łamach naszego Serwisu z dziedziny muzyki. Publikacje w Internecie na pewno pomogą w rozwoju kariery naukowej, a może nawet rozbudzą drzemiący talent dziennikarski! Zapraszamy również najmłodszych adeptów sztuki muzycznej, by spróbowali swoich sił w pisaniu recenzji, i esejów na temat koncertów i innych wydarzeń muzycznych, w których mieli okazję uczestniczyć w roli słuchacza. W naszej Galerii znajdzie się miejsce na foto i video-relacje z naszych i Waszych koncertów i działalności twórczej. Zachęcamy do przesyłania!

Jeśli jesteś artystą muzykiem dopiero rozpoczynającym swą karierę, to miejsce jest dla Ciebie. Może ukończyłeś Akademię Muzyczną, albo nadal studiujesz i masz problemy ze znalezieniem pracy? W takim razie mamy dobrą informację – nasz Serwis również jest dla Ciebie. A może pracujesz w instytucji upowszechniania kultury, teatrze muzycznym, albo uczysz muzyki w szkole, akademii, czy na uniwersytecie? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś, bo nasz Portal stworzony jest dla ludzi takich jak Ty! Grasz solo, w zespole, bo jesteś pasjonatem, jednak nie masz żadnego wykształcenia muzycznego, a chciałbyś zaistnieć na rynku w branży? Dołącz do nas, tu odnajdziesz swoje miejsce, a my pomożemy Ci w promocji Twojego talentu.

Otwórz się na świat, zaprezentuj siebie na Portalu e-muzycy.pl!

Komentarz autorki Serwisu:

Emilia Ogonowska-Jaroń:

Serwis e-muzycy.pl jest odpowiedzią na moje własne potrzeby. Od najmłodszych lat działam w branży muzycznej i doskonale zdaję sobie sprawę, z jakimi problemami i trudnościami wiąże się mój zawód artysty muzyka. By koncertować niezbędne są nie tylko talent i umiejętności, ale liczne kontakty, a dobra auto – reklama wiąże się z ogromną inwestycją finansową, dlatego tak wielu muzyków rezygnuje ze swojej pasji, albo działa typowo hobbystycznie i próbuje swoich sił w zupełnie innym zawodzie. Wiem jedno, jeśli coś kochasz i jesteś pewny tego, co robisz, nigdy nie rezygnuj! Oprócz muzyki moją pasją są ludzie. Z pomocy innym czerpię ogromną satysfakcję, dlatego też postanowiłam stworzyć serwis, który pomoże mi w realizacji obu pasji.