Premiera debiutanckiego Albumu Lari Lu „11” już wkrótce!

17 listopada 2014 ukaże się długo wyczekiwana debiutancka płyta Lari Lu „11”. Lari Lu to debiutująca solowo artystka wytwórni INNERSONG Artists’ Label, związanej ze znaną ze znakomitych debiutów firmą NEXTPOP. Album dystrybuuje Warner Music Poland.

Sporą popularnością cieszy się od października singiel promujący Album „11”, zatytułowany Nad ziemią, do którego został dołączony teledysk, doskonale zresztą wyreżyserowany przez PSYCHOKINO. Klip w połączeniu z muzyką dogłębnie oddziałuje na słuchacza, wprowadza go w pewne poczucie fantasmagorii, niepokoju i intrygi.

Pod pseudonimem Lari Lu kryje się Anna Józefina Lubieniecka, wszechstronna wokalistka obdarzona wyjątkową barwą głosu. Do artystki śmiało pasuje określenie naturszczyk. Zdobywała doświadczenie wokalne począwszy od wczesnych lat szkolnych, ocierając się o różne środowiska muzyczne, współpracując z najróżniejszymi artystami i zespołami, aż stała się indywidualnością elastycznie poruszającą się w najrozmaitszych gatunkach.

Mimo młodego wieku jest artystką dojrzałą, co słychać w jej interpretacjach wokalnych i tworzonych tekstach. Album „11” Lari Lu to absolutny debiut tej jesieni, solowa odsłona wokalistki w electro-popowym brzmieniu. Usłyszymy nowatorskie połączenie elektroniki z akustycznym brzmieniem rzadkich instrumentów, takich jak dulcimer, oud, czy viola da gamba. Tymczasem polecamy zapoznać się z singlem Lari Lu Nad ziemią:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.